1800-77-1818

אנחנו נמקסם לך את כמות ואיכות הלידים מהאתר בעשרות עד מאות אחוזים - ללא התחייבות מצדך! צור עמנו קשר עכשיו לפרטים נוספים!
Facebook share

אנחנו נקים ונתפעל עבורך מוקד צ'אט אנושי מתקדם באתר, נפנה לגולשים המבקרים בו זמן אמת, ונוביל אותם להשארת פרטים לסגירת עסקאות.
Facebook share

אנחנו מתמחים בהטמעה ותפעול של מערכות לייב צ'אט מתקדמות במיקור חוץ והכל מבלי שתצטרכו להשקיע משאבים כלשהם בארגון שלכם.
Facebook share

מאחר ואנחנו כל כך בטוחים באיכות השירות שלנו ובתרומה שלו לאתר, אנחנו מציעים לך להתנסות בשירות שלנו ללא כל התחייבות!
Facebook share


תפריט

Facebook Like

היכן ניתן להשיג את הלידים הזולים ביותר באינטרנט ?

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

שם:*
טלפון:*
דוא"ל:*
אתר אינטרנט:
מס' גולשים בחודש:

או התקשרו 1800-77-1818

פעילות השיווק האינטרנטית הנפוצה והמקובלת ביותר כיום היא איסוף לידים איכותיים של לקוחות.
לידים באינטרנט הם למעשה פיסות מידע רלוונטיות שעשויות להיות פוטנציאל ללקוח שסוגר עסקה.
לידים איכותיים משמעותם הרחבה של מעגל הלקוחות שלך שזו למעשה, אחת המטרות הנחשקות בכל עסק.
ישנן דרכים שונות לאיסוף לידים באינטרנט. לא כל הלידים איכותיים, לא כל הלידים יהיו שווים את המחיר שתשלם עבורם. אם כך, השאלה החשובה היא כיצד ניתן להשיג לידים איכותיים וזולים באינטרנט?

המודלים המרכזיים בעזרתם תוכל להשיג לידים באינטרנט הם:

קניית לידים באופן ישיר
 – אתה יכול לעשות את זה לבד. תוכל לפנות באופן ישיר לאתרים ובלוגים השונים המציעים "שטחי פרסום" באתר או הבלוג שלהם. רבים מהם יציעו פרסום בתשלום לפי תוצאות בלבד.
כדי להבטיח שהלידים יהיו רלוונטיים עבורך חשוב לשים לב כמובן שמדובר באתרים הרלוונטיים לתחום העיסוק שלך. החיסרון במודל זה היא העובדה שפעמים רבות הלידים מופנים אליך וגם לעסקים דומים נוספים משמע, המתחרים שלך. כלומר, לא מדובר בלידים בלעדיים. המחיר של ליד מחולק ( ליד שמגיע למפרסמים נוספים באותו התחום) אמנם זול משמעותית מליד בלעדי, אבל סיכויי סגירת העסקה בסוג ליד כזה נמוכים משמעותית.

תוכניות שותפים– תוכנית שותפים היא פלטפורמה אינטרנטית הקושרת יחד שלושה גורמים האמורים להרוויח תגמול אטרקטיבי: בעלי אתרים, החברה המתווכת ואתה, המפרסם.
המפרסם מעוניין להגיע לקהל היעד הרלוונטי ועל מנת לאסוף לידים מפרסם באנרים או עמודי נחיתה באתרים שעשויים להיות רלוונטיים לקהל היעד שלו.
בעלי האתרים-  הם למעשה ספקי הלידים. הם יציבו את החומר הפרסומי שלך במקומות ייעודיים באתר שלהם ובאמצעות כך יגיעו אליך פרטי התקשרות של גולשים שעשויים להיות לקוחות פוטנציאליים. אתה, כמפרסם, יכול להגדיר את אופי התגמול שיקבל בעל האתר תמורת הפרסום. תגמול יכול להיות תמורת כל הקלקה על הפרסום שלך, תמורת מכירה שהתבצעה בפועל או תמורת ליד. בכל מקרה, אתה משלם עבור תוצאה.
השותף השלישי הוא חברה מתווכת המקשרת בין המפרסם ובעל האתר ומספקת את התשתית הטכנולוגית שמאפשרת את העברת המידע בין המפרסם ובעל האתר ומאפשרת כמובן, ניתוח נתונים סטטיסטיים המאפשרים לחשב את התגמול שמגיע לבעל האתר. 
בהקשר זה חשוב להבין שאם אתה מעוניין שבעל אתר איכותי בעל תנועת גולשים ערה יציב פרסומים שלך באתר שלו עליך להציע לו תגמול הולם וגם להשקיע בפרסום איכותי שיעודד גולשים להקליק או להשאיר פרטים. כדי לקבל
לידים איכותיים באמת חייבת להיות הלימה בין קהל היעד שלך לקהל היעד של האתר שתפרסם בו. כלומר, על מנת להגיע לתוצאות איכותיות, תידרש להשקיע לא מעט.

תשלום לפי תוצאות ישנן חברות שונות המציעות שירותים במודל של תשלום לפי תוצאות.
אתה משלם רק עבור הלידים שאתה מקבל. זהו למעשה המודל המשתלם ביותר. הלידים במודל הזה הם בדרך כלל
לידים איכותיים אולם קניית לידים מחברות המציעות תוכניות מסוג זה עלולה להיות יקרה עקב העלויות המושקעות מצד החברה ועמלת התיווך שהיא תגבה ממך.

וובלידס מציעה מודל של תשלום לפי תוצאות תמורת
הלידים האיכותיים ביותר ובמחירים הזולים ביותר!
אתה משלם רק תמורת לידים מטויבים שאתה מקבל!

איך אנחנו יכולים להציע לידים מטויבים במחירים הזולים ביותר? פשוט מאוד!
איסוף הלידים נעשה ישירות מתוך האתר שלך. אתה יכול להיות בטוח שהגולש הוא לקוח פוטנציאלי כיוון שאם כבר הגיע לאתר שלך, הוא ככל הנראה מתעניין במוצר או בשירות שלך. אין צורך להשקיע בפרסום  נוסף מלבד ההשקעה שאתה משקיע בכל מקרה באתר שלך. אין גורם שלישי שמספק את הטכנולוגיה וצריך להיות מתוגמל.
הצ'אט משולב ישירות לאתר שלך, הנציגים שלנו אוספים
לידים איכותיים עבורך ואנחנו שולחים אותם ישירות אליך. הכי פשוט, הכי אפקטיבי, הכי משתלם.

צ'אט עם נציג השירות שלנו
 

איך מצטרפים?

כל שנדרש מכם הוא ליצור איתנו קשר בצ'אט, או כאן ,

לקבל קוד להשתלה באתר שלכם ותוך מספר ימים נציג אנושי שלנו ייתן שירות לכל הגולשים באתר שלכם.

לקוחות מספרים

אמריקן לייזר – " מסקר לקוחות שביצענו עולה ששילוב השירות האנושי שלכם באתר שלנו שיפר שירות הלקוחות, מעניק שירות איכותי ומקצועי במהירות..."

ספיר עזרא, מנכ"ל ספיר בריכות שחייה – "מאז שהכנסנו את השירות שלכם לאתר האינטרנט שלנו כמות הלידים שהובילו לעסקאות עלו באופן ..."

שאלות ותשובות

האם אתם מעסיקים את הנציגים באתר שלי?

כן. אנחנו ב WebLeads הקמנו מערך של נציגים ואנשי שירות העוברים הכשרות מתאימות והם אלה הנותנים את השירות לגולשים. לך אין כל הוצאות להכשרת נציגים ולהטמעת המערכת...

facebookfacebook