1800-77-1818

אנחנו נמקסם לך את כמות ואיכות הלידים מהאתר בעשרות עד מאות אחוזים - ללא התחייבות מצדך! צור עמנו קשר עכשיו לפרטים נוספים!
Facebook share

אנחנו נקים ונתפעל עבורך מוקד צ'אט אנושי מתקדם באתר, נפנה לגולשים המבקרים בו זמן אמת, ונוביל אותם להשארת פרטים לסגירת עסקאות.
Facebook share

אנחנו מתמחים בהטמעה ותפעול של מערכות לייב צ'אט מתקדמות במיקור חוץ והכל מבלי שתצטרכו להשקיע משאבים כלשהם בארגון שלכם.
Facebook share

מאחר ואנחנו כל כך בטוחים באיכות השירות שלנו ובתרומה שלו לאתר, אנחנו מציעים לך להתנסות בשירות שלנו ללא כל התחייבות!
Facebook share


תפריט

Facebook Like

בעל עסק - מעוניין לדעת כיצד תהפוך את הגולשים באתר שלך ללקוחות פוטנציאלים?

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

שם:*
טלפון:*
דוא"ל:*
אתר אינטרנט:
מס' גולשים בחודש:

או התקשרו 1800-77-1818

בימים אלו, פשוט יותר מתמיד להקים אתר שיקדם וימכור את המוצר או השירות של העסק שלך. כל בית עסק יכול להקים אתר שדרכו ימכור את שירותיו ומוצריו וישיא את רווחיו. הקלות של הקמת אתרים מביאה לכך שהתחרות הופכת להיות קשה מתמיד ובכל יום צצים להם עשרות אתרים חדשים אשר הופכים את השוק לתחרותי יותר ויותר. 

נניח שכבעל עסק הקמת אתר אינטרנט לשיווק מוצריך. האתר מושקע, נראה מצוין מבחינה גרפית, כולל בתוכו תוכן איכותי, קל לשימוש ולניווט עבור הגולש, מציג את השירותים או המוצרים שלך בצורה מפורטת ומושכת ואתה גם מצליח להביא אליו תנועה רלוונטית ולקוחות פוטנציאלים רבים. משום מה, משהו עדיין חסר. אין לך מספיק מכירות ולידים איכותיים, האתר פשוט לא ממיר כפי שחשבת והלקוחות הפוטנציאלים לא הופכים ללקוחות משלמים בפועל.

מה אם היית יכול ליצור קשר עם הלקוחות הפוטנציאלים שלך ברגע בו הם נמצאים באתר שלך - בזמן אמת, במהירות ובקלות במטרה להניע אותם לפעולה, כפי שהיית עושה, לו היו נכנסים לעסק שלך בעולם הפיזי?

צ'אט און ליין הפך להיות כלי הכרחי לכל עסק ואתר, שכן המענה האנושי הופך את האתר לאמין יותר ונגיש יותר ובסופו של דבר, עבורך, לממיר ורווחי יותר. רוב הגולשים באינטרנט אינם סבלניים. הם רוצים פתרון מהיר ומיידי לכל בעיה או שאלה שיש להם לגבי המוצר או השירות המוצע. אם הם לא ימצאו מענה מיידי לשאלות שלהם, הם לא יהססו וכבר לאחר מספר שניות יהיו באתר הבא המציע שירות דומה - המתחרים שלך. וובלידס, המציעה פתרון מלא, הכולל גם מערכת לייב צ'אט וגם מוקדנים הנותנים מענה בשם האתר, תבדל אותך מיתר המתחרים שלך ותיתן לך יתרון עצום על פניהם.

צ'אט און ליין בשילוב המענה האנושי של צוות וובלידס חוסך ללקוחות הפוטנציאלים שלך זמן יקר ואף חוסך לך, כבעל העסק, כסף וזמן  המושקע בשירות לקוחות, מה שמשאיר לך יותר זמן להתפנות לדברים החשובים באמת - פיתוח וקידום העסק שלך.

וובלידס מאפשרת לך להגשים זאת ומספקת פתרון חדשני ומתקדם למצב זה - צ'אט און ליין הכולל נציגים הנותנים מענה בשמך באתר. וובלידס משתמשת במגוון טכנולוגיות לייב צ'אט המאפשרות לגולשים שלך לשוחח ישירות עם נציגים אנושיים אשר פונים לגולשים באתר בזמן אמת, באופן יזום ואקטיבי, ובזמן בו הם בשלב הכי "בשל" להפוך מגולשים ללקוחות משלמים. נציגי הלייב צ'אט למעשה נותנים מענה אמיתי לכל השאלות של הגולשים שלך - בזמן אמת וללא המתנה.

הנציגים האנושיים של וובלידס, אשר עולים מול הגולשים בצ'אט און ליין מוכשרים למתן מענה ללקוחות ולגולשים ואף יודעים כיצד לסגור מכירות, להניע את גולשים לפעולה ולייצר לידים איכותיים של לקוחות פוטנציאלים, אשר מסוננים על ידי פרופיל לקוח שהוגדר מראש עבורך. השירות עשוי להגדיל משמעותית את כמות הלידים ואת יחס ההמרה מהם, עד כדי כך שלעיתים מדובר על שיפור של 200%.-400% חשוב לציין כי השירות של וובלידס ניתן להטמעה בקלות ובמהירות בכל אתר אשר לו כ-1,000 גולשים לפחות בחודש. התשלום מבוסס תוצאה והינו רק על לידים שאתה כבעל עסק מקבל, לכן ההוצאה הכספית על השירות נעשית רק כאשר אתה כבעל עסק מקבל את מבוקשך - ליד איכותי של לקוח פוטנציאלי.

מיותר לציין כי הגולשים יהיו פתוחים יותר לשיחה באמצעות צ'אט און ליין אשר נעשית באופן יזום ובזמן אמת על ידי הנציג, מאשר פנייה באמצעות דואר אלקטרוני או שיחה טלפונית, שלרוב מסרבלות את תהליך הרכישה. כמו כן, צ'אט און ליין יגרום לכך שהלקוחות שלך יהיו מרוצים יותר, וידוע לכל כי לקוחות מרוצים הם לקוחות חוזרים. נאמנות לקוחות היא אחד הפרמטרים החשובים ביותר בפיתוח העסק שלך ובהגדלת מאגר הלקוחות שלך.

עדיין לא בטוח שזה בשבילך? בוובלידס אנו סמוכים ובטוחים כי השירות של צ'אט און ליין מביא תוצאות מדידות, ולכן אנו מציעים לך תקופת התנסות בחינם למשך שבועיים, כך שבעצם מבחינתך, אין שום סיכון בבדיקת השירות ותוצאותיו. אל תחמיץ את ההזדמנות להיות במגע ישיר עם הלקוחות הפוטנציאלים המבקרים באתר שלך.

צ'אט עם נציג השירות שלנו


איך מצטרפים?

כל שנדרש מכם הוא ליצור איתנו קשר בצ'אט, או כאן ,

לקבל קוד להשתלה באתר שלכם ותוך מספר ימים נציג אנושי שלנו ייתן שירות לכל הגולשים באתר שלכם.

לקוחות מספרים

אמריקן לייזר – " מסקר לקוחות שביצענו עולה ששילוב השירות האנושי שלכם באתר שלנו שיפר שירות הלקוחות, מעניק שירות איכותי ומקצועי במהירות..."

ספיר עזרא, מנכ"ל ספיר בריכות שחייה – "מאז שהכנסנו את השירות שלכם לאתר האינטרנט שלנו כמות הלידים שהובילו לעסקאות עלו באופן ..."

שאלות ותשובות

האם אתם מעסיקים את הנציגים באתר שלי?

כן. אנחנו ב WebLeads הקמנו מערך של נציגים ואנשי שירות העוברים הכשרות מתאימות והם אלה הנותנים את השירות לגולשים. לך אין כל הוצאות להכשרת נציגים ולהטמעת המערכת...

facebookfacebook