1800-77-1818

אנחנו נמקסם לך את כמות ואיכות הלידים מהאתר בעשרות עד מאות אחוזים - ללא התחייבות מצדך! צור עמנו קשר עכשיו לפרטים נוספים!
Facebook share

אנחנו נקים ונתפעל עבורך מוקד צ'אט אנושי מתקדם באתר, נפנה לגולשים המבקרים בו זמן אמת, ונוביל אותם להשארת פרטים לסגירת עסקאות.
Facebook share

אנחנו מתמחים בהטמעה ותפעול של מערכות לייב צ'אט מתקדמות במיקור חוץ והכל מבלי שתצטרכו להשקיע משאבים כלשהם בארגון שלכם.
Facebook share

מאחר ואנחנו כל כך בטוחים באיכות השירות שלנו ובתרומה שלו לאתר, אנחנו מציעים לך להתנסות בשירות שלנו ללא כל התחייבות!
Facebook share


תפריט

Facebook Like

10 דרכים להגדלת כמות הלידים האיכותיים מהאתר שלך

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

שם:*
טלפון:*
דוא"ל:*
אתר אינטרנט:
מס' גולשים בחודש:

או התקשרו 1800-77-1818

לידים איכותייםלידים איכותייםבשנים האחרונות, עם התפתחות האינטרנט ועליית הפופולאריות של מנועי החיפוש, יותר ויותר חברות עסקיות גילו את הכוח השיווקי הטמון בהשגת לידים איכותיים מהפעילות הפרסומית הקיימת של החברה. 

הזדמנויות ליצירת קשר עם לקוחות פוטנציאליים, נחוצות להגדלת נתח השוק וסך המכירות של החברה. לכן, בעלי עסקים משקיעים כסף רב, כדי שלקוחות ייכנסו לאתר שלהם וישאירו פרטים ליצירת קשר. הבעיה היא שהם לא תמיד חושבים איך לייצר ולהגדיל את כמות הלידים האיכותיים, דהיינו, להפוך את הפניות של הלקוחות למכירה ממשית.
קניית לידים לא איכותיים כרוכה בעלויות גבוהות מלבד רכישת הלידים עצמם (של שיחות טלפון ללקוחות לא מתאימים) ובבזבוז זמן יקר, שערכו לא יסולא בפז.

במאמר זה נשמח לפרט לכם על 10 דרכים להגדלת כמות הלידים האיכותיים באתר שלכם:

 • הצגת תכנים רלוונטיים ואיכותיים באתר – מחקרים שבוצעו בתחום, מלמדים כי לקוחות פוטנציאליים עוזבים את האתר לטובת אתר מתחרה, עקב חוסר מידע או מידע לקוי ומסורבל. לכן, חשוב שהתכנים אליהם ייחשפו הגולשים, יהיו רלוונטיים, איכותיים, ברורים וממוקדים.

 • עיצוב גראפי איכותי לאתר  - האינטרנט הינו כלי תקשורת חזותי וככזה, הוא משפיע על הגולש מהשנייה הראשונה שהוא נכנס לאתר. על מנת ליצור לידים מהאינטרנט, חשוב להשקיע בעיצוב מרשים, חדשני, מעניין, ומקצועי, וזאת על מנת ליצור את הרושם הראשוני, שיגרום ללקוח הפוטנציאלי לרצות להמשיך לשוטט באתר שלכם.

 • הגדרת קהל היעד – לידים איכותיים הם, בראש ובראשונה, פונקציה של לקוחות פוטנציאלים מתאימים. לקוח לא רלוונטי למוצר או לשירות שלכם, לא יוביל למכירה. לכן, חשוב להגדיר את קהל היעד בכל ההיבטים הנדרשים – נתונים דמוגרפיים, תחום עיסוק, רמת הכנסה וכו'. בדרך זו, החברה שתספק לכם את הלידים, תוכל לבצע סינון והתאמה לפרופיל הלקוח שהגדרתם עבורם.

 • צ'אט לאתר – שימוש בטכנולוגית לייב צ'אט, המשלבת מענה אנושי באינטרנט ומאפשרת פנייה יזומה לגולש, היא הדרך האפקטיבית ביותר ליצירת לידים איכותיים. שכן, אחד הדברים העיקריים שמונעים מגולש להשאיר פרטים באתר, הוא התחושה המנוכרת של היעדר מענה אנושי איכותי ואי יכולת לקבלת תשובות לשאלותיו בזמן אמת. החיסרון היחידי של העולם הווירטואלי, בהשוואה לעולם הפיזי הוא נציג מכירות בשר ודם שיכול להשפיע על הגולש ולהניע אותו לפעולה . מערכת צ'אט לאתר מבטלת את החיסרון הנ"ל ומאפשרת לנהל דו-שיח עם הגולש כאילו נכנס לחנות או משרד בעולם הפיזי.
  שימוש במוקד צ'אט חיצוני, שזהו תחום התמחותו, יאפשר לכם לקבל לידים איכותיים, באמצעות צוות שירות לקוחות מקצועי, אדיב ומיומן, שיעביר לכם עסקאות בזמן אמת ויצמצם, באופן משמעותי ביותר, את אחוזי הלקוחות, שינטשו את האתר לטובת אתרים מתחרים.

 • שירות לקוחות איכותי – מחקרים מוכיחים כי קיים קשר הדוק בין שירות לקוחות איכותי לרכישת מוצרים בפועל. יותר מכך, אנשים שהתנסו בחוויית שירות טובה, ימליצו גם לחבריהם ולמכריהם לרכוש את המוצר. לכן, חשוב לבחור בחברה, שתספק עבורכם צוות שירות לקוחות המנוסה בתפעול טכנולוגיות צ'אט לאתר שייתן מענה מהיר, איכותי ומקצועי ללקוחותיכם הפוטנציאליים.

 • בניית תכנית עבודה ייעודית לנתוני הלקוחות באתר – שימוש במערכת טכנולוגית מתוחכמת, מאפשר לשמור את הלידים ולבצע ניתוח יסודי ומקיף לגבי נתונים חיוניים: מי הם הלקוחות שנכנסים לדפי המידע, אלו מוצרים מעניינים אותם? מהי תדירות הכניסות של הלקוח לאתר? האם יש לקוחות חוזרים ועוד ועוד. על פי נתונים אלו, ניתן לבנות ולייצר דוחות שעוזרים לנו ללמוד את הצרכים המשתנים של הלקוח.

 • בניית דף נחיתה יעיל, הכולל טופס מובנה ואיכותי ליצירת קשר – על מנת לשפר את יחס ההמרה (אחוז הגולשים באתר שלכם שיהפכו להיות לקוחות אמיתיים בזמן מוגדר), חשוב שדף הקשר יהיה אטרקטיבי, הן ברמת התוכן (לכלול הצעה שמניעה לפעולה – הטבות, הנחות, ניוזלטר ועוד) והן ברמת העיצוב.

 • מודעות פרסום במנועי חיפוש – מודעות פרסום במנועי חיפוש מובילות, בדרך כלל ללידים איכותיים, אך נדרשת השקעה כלכלית נוספת. דרך המודעות, מייצרים תנועה של לקוחות לאתר, שמעלה את אחוז הלקוחות שיפנו באופן אקטיבי לבקשת שירות.

 • רשתות חברתיות – כיום לפייסבוק ולטוויטר , יש כוח שיווקי פוטנציאלי אדיר, שמאפשר הגדלת מאגר הלקוחות. חשוב להיעזר בחברה מקצועית שתוכל לסייע לכם להשתמש בתבונה בכלי הזה ולהשיג בעזרתו לידים רלוונטיים שמתעניינים ברכישת המוצר שלכם...

 • הטבות והנחות – הנחות, מבצעים והטבות, כדוגמת "חבר מביא חבר", דוגמיות של מוצרים, ייעוץ טלפוני חינם וכו' עשויים לסייע ביצירת לידים חדשים של לקוחות פוטנציאלים.

כיום ישנן דרכים רבות לקבלת לידים איכותיים מהאינטרנט. בחרו את הדרך אשר תהיה האפקטיבית ביותר עבורכם, ובזכותה תוכלו להגדיל  את נתח השוק ואת היקף המכירות שלכם בעשרות אחוזים ואף יותר.

צ'אט עם נציג השירות שלנו


איך מצטרפים?

כל שנדרש מכם הוא ליצור איתנו קשר בצ'אט, או כאן ,

לקבל קוד להשתלה באתר שלכם ותוך מספר ימים נציג אנושי שלנו ייתן שירות לכל הגולשים באתר שלכם.

לקוחות מספרים

אמריקן לייזר – " מסקר לקוחות שביצענו עולה ששילוב השירות האנושי שלכם באתר שלנו שיפר שירות הלקוחות, מעניק שירות איכותי ומקצועי במהירות..."

ספיר עזרא, מנכ"ל ספיר בריכות שחייה – "מאז שהכנסנו את השירות שלכם לאתר האינטרנט שלנו כמות הלידים שהובילו לעסקאות עלו באופן ..."

שאלות ותשובות

האם אתם מעסיקים את הנציגים באתר שלי?

כן. אנחנו ב WebLeads הקמנו מערך של נציגים ואנשי שירות העוברים הכשרות מתאימות והם אלה הנותנים את השירות לגולשים. לך אין כל הוצאות להכשרת נציגים ולהטמעת המערכת...

facebookfacebook