1800-77-1818

אנחנו נמקסם לך את כמות ואיכות הלידים מהאתר בעשרות עד מאות אחוזים - ללא התחייבות מצדך! צור עמנו קשר עכשיו לפרטים נוספים!
Facebook share

אנחנו נקים ונתפעל עבורך מוקד צ'אט אנושי מתקדם באתר, נפנה לגולשים המבקרים בו זמן אמת, ונוביל אותם להשארת פרטים לסגירת עסקאות.
Facebook share

אנחנו מתמחים בהטמעה ותפעול של מערכות לייב צ'אט מתקדמות במיקור חוץ והכל מבלי שתצטרכו להשקיע משאבים כלשהם בארגון שלכם.
Facebook share

מאחר ואנחנו כל כך בטוחים באיכות השירות שלנו ובתרומה שלו לאתר, אנחנו מציעים לך להתנסות בשירות שלנו ללא כל התחייבות!
Facebook share


תפריט

Facebook Like

הדרך הסודית להגדלת שביעות רצון הלקוחות שלך ללא כל מאמץ מצדך

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

שם:*
טלפון:*
דוא"ל:*
אתר אינטרנט:
מס' גולשים בחודש:

או התקשרו 1800-77-1818

 כאשר לקוח פוטנציאלי מחפש חברה לבנייה וקידום האתר שלו או חברת שיווק באינטרנט הוא בוחן, בדרך כלל, שני דברים- התוצאות שסיפקת ללקוחות האחרים שלך ושביעות רצון הלקוחות ממך. הוא יבקש ממך המלצות מלקוחות אחרים או יחפש באתר האינטרנט שלך את רשימת הלקוחות ולא יהסס לפנות אליהם ישירות. לקוחות מרוצים ונאמנים ימליצו עליך בשמחה ללקוחות פוטנציאליים ואף יפיצו עליך פה לאוזן חיובי. לקוחות לא מרוצים לעומת זאת, יעשו עבורך בדיוק את ההיפך, ועלולים לפגוע משמעותית במוניטין שלך. זו הסיבה שנאמנות לקוחות היא נכס חשוב ביותר לעסק שלך ושימור לקוחות הוא ללא ספק פרמטר שעליך לתת עליו את הדעת, לטפח ולהשקיע.   

מבלי להפחית בחשיבותם של כל מכלול הפרמטרים הקשורים בשביעות רצון ו
נאמנות לקוחות כמו: רמת המקצועיות שלך, שאתה מעניק ללקוחות, בשוק התחרותי שכולנו פועלים בו, ברור שנדרש ערך מוסף שתוכל לספק ללקוחות שלך, השירות משהו שיבדל אותך מהמתחרים ויבטיח שהלקוחות שלך יקבלו תוצאות מעל ומעבר לציפיות שלהם.

נשמע מורכב? הרשה לנו להציע לך את הפתרון הסודי של וובלידס- שילוב מוקד
לייב צ'אט
באתר הלקוח שלך!
הדרך הבטוחה להגדלת שביעות רצון לקוחות- אתה מביא תוצאות ללקוח, הלקוח שלך מרוצה ואתה מקבל על זה את הקרדיט! 

איך הפתרון של וובלידס תורם ללקוח שלך?

הלקוח שלך ייהנה מהלידים האיכותיים ביותר- אתר האינטרנט של הלקוח הוא מקור בלתי נדלה ללידים האיכותיים ביותר, אם יודעים לסנן אותם נכון. נציגי השירות והמכירה של וובלידס פונים באופן יזום לגולשים, מסווגים אותם לפי פרופיל הלקוח שהגדרתם מראש ומספקים לידים איכותיים ומטויבים.

הלקוח שלך ייהנה משיפור דרמטי של יחס ההמרה באתר שלו-
 מוקד צ'אט אונליין איכותי הוא אחת הדרכים היעילות יותר להבטחת שיפור יחס ההמרה. הלקוחות שלנו שכבר משתמשים בשירות מוקד הלייב צ'אט מדווחים על עליה של 100%- 200% בכמות הלידים האיכותיים המתקבלים מהאתר.

הלקוח שלך ייהנה מירידה משמעותית באחוזי הנטישה-
מענה מהיר ואיכותי של נציגים מיומנים יפחית משמעותית את שיעור הנוטשים את אתר הלקוח לאתרים מתחרים.

הלקוח שלך ייהנה מלקוחות מרוצים
- גם ללקוח שלך חשובה שביעות רצון הלקוחות וגם הוא חושב על דרכים יעילות לשימור לקוחות. נציגי השירות און ליין של וובלידס מעניקים שירות לקוחות, מייעצים לגולשים, פותרים שאלות ולבטים ומבטיחים ללקוח שלך לקוחות מרוצים. 

מה אתה מרוויח מכל זה ?
אתה מרוויח שביעות רצון לקוחות ונאמנות לקוחות!
שיווק באינטרנט הוא אחד מאפיקי השיווק המדידים יותר בתמהיל השיווקי ובעלי התפקידים בארגון מצפים לקבל תוצאות, נתונים ותובנות מדויקות לגבי הפעילות. לכן, מובן מאליו כי אחד הפרמטרים המשמעותיים לפיהם הלקוח שלך יעריך אותך הוא התוצאות המדידות שאתה מספק לו. בשונה מפתרונות שיווק אחרים באינטרנט, שדורשים זמן עד שמניבים תוצאות מדידות שניתן להראות ללקוח, הפתרון של וובלידס יאפשר לך להציג ללקוחות שלך תוצאות איכותיות, אמינות ותוך זמן קצר.

זוהי סיטואציה שאתה וגם הלקוח שלך מרוויחים ממנה – אתה לא נדרש להשקיע מאמצים שיווקיים ומספק ללקוחות שלך תוצאות, והלקוח שלך זוכה בתוצאות מיידיות- לידים איכותיים בעלויות נמוכות.

צ'אט עם נציג השירות שלנו


איך מצטרפים?

כל שנדרש מכם הוא ליצור איתנו קשר בצ'אט, או כאן ,

לקבל קוד להשתלה באתר שלכם ותוך מספר ימים נציג אנושי שלנו ייתן שירות לכל הגולשים באתר שלכם.

לקוחות מספרים

אמריקן לייזר – " מסקר לקוחות שביצענו עולה ששילוב השירות האנושי שלכם באתר שלנו שיפר שירות הלקוחות, מעניק שירות איכותי ומקצועי במהירות..."

ספיר עזרא, מנכ"ל ספיר בריכות שחייה – "מאז שהכנסנו את השירות שלכם לאתר האינטרנט שלנו כמות הלידים שהובילו לעסקאות עלו באופן ..."

שאלות ותשובות

האם אתם מעסיקים את הנציגים באתר שלי?

כן. אנחנו ב WebLeads הקמנו מערך של נציגים ואנשי שירות העוברים הכשרות מתאימות והם אלה הנותנים את השירות לגולשים. לך אין כל הוצאות להכשרת נציגים ולהטמעת המערכת...

facebookfacebook