1800-77-1818

אנחנו נמקסם לך את כמות ואיכות הלידים מהאתר בעשרות עד מאות אחוזים - ללא התחייבות מצדך! צור עמנו קשר עכשיו לפרטים נוספים!
Facebook share

אנחנו נקים ונתפעל עבורך מוקד צ'אט אנושי מתקדם באתר, נפנה לגולשים המבקרים בו זמן אמת, ונוביל אותם להשארת פרטים לסגירת עסקאות.
Facebook share

אנחנו מתמחים בהטמעה ותפעול של מערכות לייב צ'אט מתקדמות במיקור חוץ והכל מבלי שתצטרכו להשקיע משאבים כלשהם בארגון שלכם.
Facebook share

מאחר ואנחנו כל כך בטוחים באיכות השירות שלנו ובתרומה שלו לאתר, אנחנו מציעים לך להתנסות בשירות שלנו ללא כל התחייבות!
Facebook share


תפריט

Facebook Like

שאלות נפוצות

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

שם:*
טלפון:*
דוא"ל:*
אתר אינטרנט:
מס' גולשים בחודש:

או התקשרו 1800-77-1818

איך אני מקבל את הפניות של הלקוחות?

אנו מעבירים אליכם את הפניות של הלקוחות באמצעות SMS, טלפון ומייל בצירוף פירוט הפנייה.

עד היום קיבלתי פניות דרך האתר שרובם היו לא רלוונטיות. אתם טובים יותר?

זה הייתרון של השירות שלנו. הנציגים שלנו מנהלים צ'אט בזמן אמת עם הגולש ויודעים לבצע סינון ולוודא שהגולש אכן מחפש את השירות או המוצר שלכם. כל שנשאר לכם לעשות הוא להתקשר אליו ולבצע את המכירה.

מהן שעות הפעילות של השירות?

השירות שלנו ניתן בימים א'-ה' בין השעות 8:00 ל- 24:00 ובימי ו' וערבי חג בין השעות 8:00-15:00. ניתן להאריך את ימי הפעילות והשעות בהתאם לדרישות הלקוח. חשוב לדעת, באתרים מקומיים (בישראל) החל מהשעה 24:00 ישנן כניסות בודדות בלבד.

האם אתם מעסיקים את הנציגים באתר שלי?

כן. אנחנו ב WebLeads הקמנו מערך של נציגים ואנשי שירות העוברים הכשרות מתאימות והם אלה הנותנים את השירות לגולשים. לך אין כל הוצאות להכשרת נציגים ולהטמעת המערכת.

איך הנציגים יודעים מה לענות לגולשים? הרי הם לא חלק מהחברה שלי...

הנציגים שלנו עוברים הכשרות ומבחנים, לפני שילובם באתר האינטרנט שלכם, על מנת לוודא כי הם מכירים את האתר שלכם ומסוגלים לענות על כל שאלה, פשוטה או מסובכת. בנוסף, לפני שאנו מתחילים את מתן השירות אנו בונים תסריטי שיחה, בשיתוף איתכם, ולומדים לעומק את השירותים ו/או המוצרים שאתם מספקים.

כמה זה עולה?

חודש ראשון ללא התחייבות כלשהי! מאחר ואנו בטוחים בשירות ובטכנולוגיה שלנו, אנו מציעים ללקוחותינו שימוש בשירות כל עוד הם מרוצים וללא התחייבות כלשהי. 

גם אני יכול לשים צ'אט אצלי באתר. למה שאשתמש בשירות שלכם?

נכון מאוד, הטכנולוגיה מאפשרת היום לכל בעל אתר לשים תוכנת צ'אט אולם קיימים שני הבדלים מהותיים וחשובים בין השירות שלנו למערכות הרגילות: אנחנו פונים באופן אקטיבי לגולשים, על פי פרמטרים שונים שאנו מגדירים מראש ומבוססים מניסיון רב, ומזמינים אותם לשיחה, כאשר במערכות קיימות בד"כ הגולש הוא זה שצריך ללחוץ על לינק בכדי להתחיל שיחה. כך, אנו יכולים לזהות גולש שמחפש שירות או מוצר שלכם באתר ולפנות אליו באופן יזום, מבלי לקוות שהגולש, מיוזמתו, ישאיר את הפרטים שלו ב"צור קשר" או ילחץ על כפתור הצ'אט. מערכת צ'אט לאתר דורשת הכשרת נציג שישב כל הזמן מול המחשב ויענה לפניות גולשים, גם בשעות שהעסק שלכם אינו פעיל. העסקת עובד רק בשביל לענות לפניות של גולשים יעלה לכם הרבה מאוד כסף ולא יהיה כדאי. אנו מכשירים ומעסיקים נציגים רבים אשר יושבים על האתר שלכם גם בשעות שהעסק שלכם סגור ונותנים שירות לגולשים.

 


facebookfacebook